Netflix zgarnął kinową niespodziankę. Dostępny film otrzymał świetne oceny i sporo zarobił

Filmy/seriale
26441V
Netflix Logo Popcorn
Iza Łęcka | 24.06, 07:37

Widzowie platformy Netflix mogą zapoznać się z kolejną świetną produkcją. Film w reżyserii Lee Cronina w zeszłym roku trafił do kin, a teraz jest już dostępny na platformie SVOD.

Netflix chętnie sięga po dorobek największych wytwórni, by rozbudowywać swoją ofertę. Najnowsza propozycja debiutująca na serwisie – „Martwe Zło: Przebudzenie” – już wcześniej była na HBO Max (aktualnie Max), tymczasem teraz mogą ją sprawdzać subskrybenci największego serwisu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Lee Cronin przywrócił serię „Martwe Zło” na salony, a jego najnowszy projekt znalazł się w kinach w zeszłym roku. Teoretycznie rezultat w box office nie był spektakularny, ponieważ mówimy tylko o 147 mln dolarów, lecz biorąc pod uwagę bardzo skromny budżet, wynoszący zaledwie 19 mln dolarów, wytwórnia miała wiele powodów do zadowolenia.

„Martwe Zło: Przebudzenie” było niespodzianką z jeszcze jednego powodu – mało kto wierzył, że twórca kilku mniejszych horrorów pokroju „Impostor”, „Minutes Past Midnight” czy „Ghost Train” satysfakcjonująco odrobi zadanie domowe i zrealizuje całkiem solidne widowisko.

Film był polecany przez aż 84% dziennikarzy i zebrał dość wysokie oceny (76%) od ponad 2500 zweryfikowanych użytkowników serwisu Rotten Tomatoes. Obecnie widzowie Netflixa mogą w domowym zaciszu przekonać się o jakości produkcji.

Źródło: Netflix

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper