Elden Ring: Shadow of the Erdtree miażdżone przez graczy. Dodatek porównywany do Dark Souls 2

Gry
12311V
Elden Ring: Shadow of the Erdtree
Igor Chrzanowski | 23.06, 15:57

Elden Ring: Shadow of the Erdtree jest najlepiej ocenianym dodatkiem do jakiejkolwiek gry w dziejach i ogólnie jedną z najlepiej ocenianych produkcji w historii naszej branży - przynajmniej pod kątem profesjonalnych mediów.

Jeśli zaś chodzi o samych graczy, tutaj tak kolorowo już nie jest. Wszyscy śmiali się z tego, że Eurogamer dał ocenę 3/5, żaląc się na zepsuty balans rozgrywki i zbyt wysoki poziom trudności. Jak się okazuje, gracze chyba bardziej podzielają właśnie taką opinię, a nie te wszystkie zachwyty na 9/10 i 10/10. Dlaczego?

Dalsza część tekstu pod wideo

Dodatek Elden Ring: Shadow of the Erdtree ma bowiem na Steamie oceny na poziomie 62%, czego chyba nikt się po produkcji From Software absolutnie nie spodziewał. Żadna inna produkcja of From Software nie ma tak niskich ocen na platformie Valve, nawet dość często przytaczany w ocenach graczy Dark Souls II, który ma aż 87% pozytywnych opinii. Gracze narzekają na optymalizację, skopany balans, przekombinowaną rozgrywkę, puste lokacje i całą masę błędów, na które napotykają. A wy jak? Graliście już w DLC do Elden Ringa?

Źródło: SteamDB

Komentarze (201)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper