PS5 z nową funkcją od dzisiaj! Sony szybko działa i pozytywnie zaskakuje

Gry
14341V
PS5 Konsola
Iza Łęcka | 21.06, 07:00

Sony w zeszłym tygodniu przygotowało nowy firmware do PS5 i zapowiedziało prace nad kolejnymi funkcjami. Cała społeczność od dzisiaj sprawdzi oczekiwaną opcję.

Jak widać, czasami japońscy inżynierowie mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć i znacznie wcześniej opracować oczekiwaną przez graczy funkcję. Choć nowość była już powoli wprowadzana, wszyscy zainteresowani od dzisiaj będą mogli sprawdzić pełną integrację PS5 z Discordem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony w zeszły czwartek potwierdziło, że „rozpoczyna” wdrażanie możliwości dołączania do czatu głosowego Discord bezpośrednio z konsoli PS5. Tym samym użytkownicy mogą zrezygnować z korzystania z aplikacji na PC czy smartfonie.

Nie musieliśmy długo czekać, a opcja została udostępniona szerokiej publice, więc kolejni gracze mogą sprawdzać możliwości integracji PS5 z Discordem.

Aktualizacja Discord jest już dostępna na całym świecie. 

Nie widzisz jej? Sprawdź, czy PS5 jest zaktualizowane i uruchom ponownie.

Dobra wiadomość: jeśli posiadasz @PlayStation 5, możesz teraz bezpośrednio dołączać do połączeń głosowych Discord. Aktualizacja jest już dostępna dla WSZYSTKICH.

Możemy uznać, że Sony w idealnym momencie oferuje nową funkcję, ponieważ społeczność będzie mogła połączyć się z grupami Discord podczas rozgrywki chociażby w Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Dodatek trafił na rynek, a biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom trudności, na pewno znajdą się osoby zainteresowane rozmową na temat skutecznego eliminowania kolejnych bossów.

Źródło: X: PlayStation

Komentarze (92)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper