Szykuje się kolejny hit. Max prezentuje nowy zwiastun wyczekiwanej historii

Filmy/seriale
7251V
MAx logo na ekranie
Mateusz Kucharski | 20.06, 15:55

Na tę premierę czeka mnóstwo osób. Warner Bros. opublikował właśnie kapitalny zwiastun swojego nowego serialu. Premiera już niedługo.

Na Max obecnie rządzi Ród Smoka. Drugi sezon cieszy się bardzo dobrą oglądalnością, lecz na kolejne odcinki trzeba standardowo czekać aż tydzień. Już wkrótce na platformę streamingową trafi kolejna wielka premiera. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Chodzi oczywiście o serial "Pingwin" (ang. The Penguin). Skupi się on na jednej z postaci, którą doskonale znamy z serii o Batmanie. Głównym bohaterem będzie Oswald Cobblepot, czyli tytułowy Pingwin. Serial to opowieść stanowiąca kolejną część sagi. Do głównej roli powróci Colin Farrell, który zrobił genialną robotę w filmie Matta Reevesa.

Zwiastun prezentuje się fantastycznie i fani mroczniejszych klimatów z pewnością nie będą narzekać. Serial będzie też przepełniony przemocą, a twórcy chcą zdecydować się na pokazanie naprawdę odważnych rzeczy, dlatego też dzieło przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych widzów.

Serial Pingwin trafi na platformę Max już we wrześniu tego roku. Nie znamy jednak konkretnej daty. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: Max

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper