Nintendo pokazało nową konsolę! Premiera jeszcze w tym roku

Gry
14964V
Nintendo
Łukasz Musialik | 18.06, 17:21

Nintendo ogłosiło premierę nowej, limitowanej edycji konsoli – Nintendo Switch Lite Hyrule Edition! Ta wyjątkowa wersja zadebiutuje już 26 września, zbieżnie z premierą najnowszej gry z serii Zelda, The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom.

Hyrule Edition wyróżnia się unikalnym designem inspirowanym kultową serią Zelda. Konsola jest ozdobiona złotymi motywami, czarnymi drążkami oraz pięknym złotym herbem Hyrule, które nawiązują do estetyki z gry, tworząc niepowtarzalny wygląd dla fanów tej legendarnej sagi. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i miłośników przygód Linka.

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

Z kolei gra The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom również zapowiada się niezwykle obiecująco. Fani mogą spodziewać się epickiej opowieści, pełnej zagadek i wciągającej rozgrywki, która stała się znakiem rozpoznawczym serii. Nowe wydanie gry ma wprowadzić świeże mechaniki i zachwycić graczy bogactwem świata.

Zarówno konsola, jak i gra będą dostępne od 26 września, a przedsprzedaż rusza już wkrótce. To idealna okazja, aby zaopatrzyć się w specjalną edycję konsoli i cieszyć się najnowszą przygodą w świecie Hyrule.

Źródło: Nintendo Direct

Komentarze (186)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper