Polski serial podbijał ranking Netflixa, teraz otrzyma 2. sezon. Zapowiedź niespodzianka

Filmy/seriale
13662V
Abonament RTV - nowa opłata
Iza Łęcka | 18.06, 11:49

Znakomicie przyjęty przez subskrybentów Netflixa serial otrzyma drugi sezon. Nieoczekiwanie twórcy ogłosili, że zakończyli prace na planie.

Netflix ochoczo podejmuje współprace z różnymi wytwórniami oraz przedsiębiorstwami, dzięki którym systematycznie dodaje nowe filmy i seriale na platformę. Tak było również w przypadku serialu TVP „Krucjata”, który był jedną z nowości serwisu w maju. W zaledwie kilka dni od dodania do biblioteki historia kryminalna podbiła ranking Netflixa i znalazła się w TOP10 w Polsce.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz Telewizja Polska przekazuje dobrą wiadomość.

„Krucjata” otrzyma 2. sezonjak informuje serwis Wirtualne Media, etap kręcenia ujęć do nowych odcinków został już zakończony, lecz jak na razie nie poznaliśmy konkretów dotyczących daty premiery. TVP informuje, że 2. seria zostanie wyemitowana „wkrótce” i najpewniej w pierwszej kolejności zadebiutuje właśnie na kanałach Telewizji Polskiej.

O czym będzie 2. sezon „Krucjaty”? Fabuła serialu będzie koncentrować się na zjawisku narkomanii. Po wykryciu brutalnego morderstwa ochroniarza zatrudnionego w supermarkecie, policja odnajduje 16 kg narkotyków. Dla śledczych szybko staje się jasne, że zbrodnia nie jest tylko związana z porachunkami gangów. Luizjanie w sprawie pomoże młody policjant Bronek, który nieco wcześniej został przeniesiony z wydziału narkotyków. Z przyczyn osobistych praca stała się jego głównym celem.

„Krucjata” doczeka się pewnych zmian w obsadzie – oprócz występujących w 1. sezonie Tomasza Schuchardta i Mariusza Bonaszewskiego, na ekranie zobaczymy między innymi Sebastiana Delę, Zofię Jastrzębską, Martę Stalmierską, Mirosława Haniszewskiego, Paulinę Gałązkę oraz Monikę Pikułę. Reżyserem 2. sezonu ponownie został Łukasz Ostalski, w którego portfolio znajdziemy takie produkcje jak „Gry rodzinne”, „Nowy świat” czy „Matka”.

Źródło: Wirtualne Media

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper