Kolejna gra AAA wycieka. Ekscytujące szczegóły o Wonder Woman

Gry (plotka)
2384V
Wonder Woman gra
Mateusz Kucharski | 17.06, 13:51

Do sieci trafiły nowe informacje o kolejnej grze od Warner Bros. Gracze już teraz nie kryją zadowolenia.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, które sugerowały, że Wonder Woman może zmagać się z dużymi problemami produkcyjnymi. Do pomocy nad grą miało podobno zostać oddelegowane studio odpowiedzialne za stworzenie Gotham Knights.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz poznaliśmy szczegóły ankiety, z której dowiadujemy się kilku bardzo interesujących elementów występujących w grze. Zawierają one także założenia fabularne, więc uważajcie na spojlery. 

Wonder Woman ma być jednoosobową grą typu action-adventure z otwartym światem. W produkcji natrafimy na wiele ikonicznych postaci z uniwersum DC, a głównymi złoczyńcami będą postacie kobiece. Motorem napędowym gry ma być szybka i dynamiczna walka, a istotną rolę odrywać będą combosy. W nasze ręce oddane zostaną przeróżne bronie. Jedną z nich będzie oczywiście Lasso Prawdy.

Co ważne, w grze natrafimy nie tylko na znanych bohaterów, ale także na oponentów i sojuszników generowanych proceduralnie. Powróci zatem system znany z poprzednich gier Monolith, czyli Nemesis. Postacie mają pamiętać nasze wybory oraz podejmować stosowne reakcje.

Gracze mogą liczyć także na masę efektywnych i efektownych umiejętności, którymi dysponować będzie Wonder Woman. Gra została zapowiedziana w grudniu 2021 roku, lecz od tamtej pory nie było praktycznie żadnych oficjalnych komunikatów. W internecie już teraz znaleźć możemy masę pozytywnych opinii od graczy, którzy są zadowoleni w powyższych informacji. Wiele osób cieszy się, że Monolith Productions będzie tworzyło grę w starym stylu.

Źródło: PlayStation LifeStyle

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper