Xbox Game Pass w lipcu z obiecującymi nowościami. Wiele premier w usłudze

Gry
1659V
Xbox kontroler
Iza Łęcka | 17.06, 12:56

Lipiec w Xbox Game Pass może być kolejnym miesiącem, kiedy subskrybenci będą mieli wiele okazji do grania. Poznajmy nowe tytuły.

Ostatni wielki pokaz Microsoftu przyniósł nam nie tylko wgląd w szereg produkcji first-party, ale również mogliśmy spojrzeć na materiały ukazujące tytuły zmierzające do Xbox Game Pass. Zanim amerykański producent i wydawca podzieli się pełną ofertą na następne tygodnie, pochylmy się nad już potwierdzonymi propozycjami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Xbox Game Pass w lipcu zasili przynamniej 6 nowych gier – w minionym tygodniu informowaliśmy o części propozycji, lecz warto zwrócić uwagę, że wraz z kolejnymi ogłoszeniami zespołów deweloperskich, lista rośnie.

W następnym miesiącu bibliotekę Xbox Game Pass wzmocnią Flintlock: The Siege of Dawn, Flock, Magical Delicacy, Dungeons Of Hinterberg, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, a użytkownicy PC Game Pass mogą liczyć na Frostpunk 2.

Oprócz niewątpliwej perełki, jaką jest kontynuacja gry strategiczno-ekonomicznej od 11 bit studios, gracze powinni także zwrócić uwagę na Flintlock: The Siege of Dawn. Gra od twórców Ashen ma sporą szansę na zyskanie popularności w okresie ogórkowym – śmiałkowie wcielą się w bohaterkę, która pałając żądzą zemsty, będzie chciała pokrzyżować plany bogom.

W minionym tygodniu prezentowaliśmy także całkiem wciągający gameplay z nowej produkcji Capcomu. Kunitsu-Gami: Path of the Goddess zadebiutuje na rynku już 19 lipca i może okazać się intrygującą opcją dla odbiorców preferujących nietypowe połączenia. Tym razem będziemy mieć do czynienia ze slasherem z elementami tower defence oraz strategii, który został mocno osadzony w japońskim folklorze.

Xbox Game Pass w lipcu – potwierdzone gry:

  • Flock – 16 lipca,
  • Magical Delicacy – 16 lipca,
  • Dungeons Of Hinterberg – 18 lipca,
  • Flintlock: The Siege of Dawn - 18 lipca,
  • Kunitsu-Gami: Path of the Goddess – 19 lipca,
  • Frostpunk 2 – 25 lipca (PC Game Pass).

Źródło: Pure Xbox

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper