Tegoroczny hit podbija ranking Netflixa. Serial już wśród dziesięciu najpopularniejszych

Filmy/seriale
20288V
Netflix Logo Popcorn
Kajetan Węsierski | 16.06, 11:30

Choć Netflix ostatnimi czasy podejmuje niekoniecznie dobre działania, a wiele z ich ruchów spotyka się ze sporą krytyką od strony odbiorców, to nie można im odmówić posiadania kilku naprawdę mocnych marek w swoim portfolio. Na platformie znajdziemy przynajmniej kilkanaście seriali, które trzymają bardzo wysoki poziom i docierają do fanów na całym świecie. 

A jednym z nich jest "Reniferek", który zadebiutował jeszcze w tym roku. Serial szturmem podbił platformę i bardzo szybko stał się jednym z najgoręcej komentowanych debiutów ostatnich lat, jeśli chodzi o Netflixa. Teraz okazuje się, że zainteresowanie jest naprawdę spore. Jak bowiem wynika z najnowszego rankingu, udało mu się zdeklasować inną produkcję. 

Dalsza część tekstu pod wideo

"Reniferek" w ciągu pierwszych trzech miesięcy od premiery był oglądany sumarycznie przez 335 milionów godzin, co wystarczyło, by wskoczyć na dziesiąte miejsce najpopularniejszych produkcji serialowych w historii Netflixa. Co ciekawe, poza pierwszą dyszkę wypadła produkcja, która u nas jest szczególnie znana - pierwszy sezon "Wiedźmina". Oglądaliście "Baby Reindeer"? Jak Wasze wrażenia? 

Źródło: Comic Book

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper