Netflix ma kolejną perełkę? Nowy serial science-fiction zapowiada się na dobrą propozycję na weekend

Filmy/seriale
26430V
N
Iza Łęcka | 14.06, 12:43

Netflix proponuje dobrze zapowiadającą się historię. Serial „Joko Anwar: Koszmary i sny na jawie” trafił na serwery i może skraść uwagę wielu widzów.

W ostatnich dniach bibliotekę największej platformy streamingowej wzmocniły między innymi „Zaproszenie”, „Bullet Train” oraz polska komedia „Teściowie 2”. Tym razem jednak możemy liczyć na produkcję oryginalną, która ze względu na gatunek i tematykę może zainteresować wielu odbiorców.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Joko Anwar: Koszmary i sny na jawie” to serial science-fiction o „zwykłych ludziach napotykających tajemnicze zjawiska”. Każdy odcinek ma zaskakiwać wydarzeniami oraz przedstawionymi nieoczekiwanymi motywami. Przedstawione historie jednak będą ze sobą powiązane – już opublikowany poniżej zwiastun pokazuje, że autorzy mocno zabawili się koncepcją, tworząc przerażającą antologię. Za cały projekt odpowiada indonezyjski reżyser oraz scenarzysta Joko Anwar, w którego portfolio znajdziemy takie produkcje jak „Słudzy diabła”, „Gundala” oraz „Królowa czarnej magii”.

Najnowszy serial może okazać się kolejną perełką streamingowego giganta, którą wielu widzów zobaczy dosłownie w jeden wieczór, a następnie sięgnie po podobne propozycje na serwisie lub... będzie to kolejny średniak Netflixa. Choć trzeba przyznać, że zwiastun pozwala szykować się na niepokojące opowieści.

Źródło: Netflix

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper