Wyczekiwany serial z miesiącem premiery. Produkcja niedługo trafi na Max

Filmy/seriale
3625V
Max logo
Mateusz Kucharski | 11.06, 15:37

Dziś wielka premiera nowego serwisu od Warner Bros. Max debiutuje, a my właśnie poznaliśmy miesiąc premiery jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali w tym roku.

Ten rok jest bardzo udany dla filmowo-serialowej dywizji Warnera. Do kin trafiło kilka filmów, które stały się wielkimi hitami, a w streamingu zostaną niedługo udostępnione kolejne seriale. Max jest dostępny od dziś w Polsce, dzięki czemu widzowie mogą zapoznać się ze znacznie bardziej rozbudowaną ofertą.

Dalsza część tekstu pod wideo

Serwis Variety opublikował właśnie wywiad z JB Perrettem, szefem Warner Bros. odpowiedzialnym za streaming i gry. Perrette opowiedział nieco o platformie, która debiutuje w kolejnych krajach Europy oraz wspomniał o kilku nadchodzących produkcjach.

Jedną z nich jest Pingwin - serial skupiający się na postaci znanej z serii o Batmanie. Już po samym tytule wiadomo, o kogo chodzi. Dowiedzieliśmy się, że produkcja trafi na platformę Max już we wrześniu. W rolę Oswalda Cobblepota (tytułowego Pingwina) wcieli się nie kto inny jak Colin Farrell. Aktor wróci do postaci, która zagrał w filmie Batman z 2022 roku (reż. Matt Reeves). Tym razem Pingwin otrzyma własną opowieść.

Już pierwsze materiały prezentowały się bardzo ciekawie. Fani chwalą mroczny klimat, który widoczny jest nawet na zwiastunach. Z pewnością będzie to jedna z najciekawszych propozycji do sprawdzenia.

Źródło: Variety

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper