Eks-szef PlayStation odpowiada na zarzuty Phila Spencera o „obślizgłych” umowach na wyłączność

Gry
4490V
Shawn Layden
Łukasz Musialik | 11.06, 14:44

Call of Duty ponownie staje się przedmiotem kontrowersji. Tym razem „dyskusja” rozgorzała między obecnym szefem Xboksa a eks-szefem PlayStation, który wyraził swoje emocje w dość nietypowy sposób w odpowiedzi dotyczącej tematu umów na gry ekskluzywne.

Shawn Layden, były szef PlayStation, odpowiedział na oskarżenia Phila Spencera, dotyczące „obślizgłych” umów na wyłączność dotyczących gier ekskluzywnych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Spencer skrytykował Sony za praktyki, które blokowały dostęp do niektórych treści dla graczy na innych platformach. Layden, znany ze swojego poczucia humoru, zareagował na X/Twitterze gifem, który można interpretować na wiele sposobów. Niemniej wygląda na to, że Layden jest zwyczajnie rozbawiony całą tą sytuacją.

Microsoft, zwłaszcza w czasach kiedy to na rynku był Xbox 360, także zawierał takie umowy. I choć sytuacja uległa już nieco zmianie, to „życzliwy” konflikt wokół ekskluzywności wciąż trwa. Layden pokazał jednak, że można na niego spojrzeć z przymrużeniem oka. Taka odpowiedź to przykład, że w sporach o wielkie interesy można zachować dystans i poczucie humoru.

Źródło: X

Komentarze (175)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper