"Splinter Cell Remake nie istnieje". Gracze rozczarowani pokazem Ubisoftu

Gry
2004V
Splinter Cell Remake
Mateusz Kucharski | 11.06, 13:54

Wczorajsze Ubisoft Forward nie wszystkim przypadło do gustu. Choć zobaczyliśmy nowego Asasyna i Star Wars Outlaws, to graczy interesuje jeszcze jedna gra. Niektórzy nawet wątpią w jej istnienie.

Ciężko jest zadowolić każdego i Ubisoft po raz kolejny się o tym przekonał. Firma znana jest z dość szybkiego zapowiadania niektórych ze swoich projektów, a my później musimy dość długo czekać na kolejne szczegóły. Tak było w przypadku Beyond Good and Evil 2, Skull and Bones i innych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Największym nieobecnym pokazu był remake Splinter Cell. Gracze mieli nadzieję, że Francuzi w końcu pokażą nowy trailer lub nawet fragment rozgrywki. Ostatecznie nie otrzymaliśmy ani jednej informacji na temat gry. Fani serii otwarcie krytykują firmę, a niektórzy uważają nawet, że produkcja nie istnieje.

Fani Splinter Cell co roku, z wyjątkiem mnie, ponieważ ta gra nie jest prawdziwa

All of us after Ubisoft Forward
byu/splinter1545 inSplintercell

Remake Splinter Cell został zapowiedziany w 2021 roku...

CZY MOŻEMY PRZESTAĆ ZAPOWIADAĆ GRY, KTÓRE NIE SĄ GOTOWE!!!

Brak Splinter Cell Remake na Ubisoft Forward? Wracam do spania.

Gdy Ubisoft przez dłuższy czas milczy odnośnie którejś ze swoich gier, to zazwyczaj chodzi o spore problemy produkcyjne lub zmianę koncepcji. Co ciekawe, poznaliśmy nawet planowany rok premiery remake'u Piasków Czasu. Odświeżony Książę Persji ma zadebiutować dopiero w 2026 roku. We wrześniu 2020 zobaczyliśmy trailer, a data została zaplanowana na 2021 rok. Opinie były jednak tak negatywne, że firma zdecydowała się całkowicie przebudować swój projekt.

Brak jakichkolwiek informacji o Splinter Cell Remake nie jest niestety dobrą prognozą.

Źródło: Games Radar

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper