Max z wielką niespodzianką dla widzów z Polski! Film w lutym podbił kina, dzisiaj jest na platformie

Filmy/seriale
24629V
Max z zaskakującym serialem z Polski? Kulisy branży porno na platformie
Iza Łęcka | 11.06, 10:47

Bez większych zapowiedzi i ogłoszeń, polska produkcja zadebiutowała na Max. Subskrybenci sprawdzą nowe losy kultowych bohaterów polskiego kina.

11 czerwca HBO Max zostało przemianowane na Max w Polsce. Nowa platforma streamingowa na dobre wkroczyła na nasz rynek, oferując nie tylko różnorodną gamę filmowych widowisk, seriali czy animacji, ale również szereg polskich programów rozrywkowych i sportowych opracowanych między innymi na zlecenie TVN.

Dalsza część tekstu pod wideo

Warner Bros. Discovery przygotowało jednak pewną niespodziankę dla polskich odbiorców.

„Sami Swoi: Początek” zadebiutowało na Max. Film w reżyserii Artura Żmijewskiego pojawił się w kinach 16 lutego, a po niespełna 4 miesiącach trafił już na platformę streamingową i jest jedną z dzisiejszych premier nowego serwisu.

Scenariusz opracowany przez Andrzeja Mularczyka przedstawia losy rodzin Kargul i Pawlaków, którzy jeszcze przed zamieszkaniem na Ziemiach Odzyskanych byli swoimi sąsiadami na Podolu. Wybuchowe charaktery głównych bohaterów oraz życiowe wyzwania powodują, że między Kazimierzem a Władysławem dochodzi do ogromnego sporu – a jego kulisy poznamy właśnie w nowej produkcji.

W „Sami Swoi: Początek” w rolach głównych występują Adam Bobik, Karol Dziuba, Weronika Humaj oraz Paulina Gałązka.

SAMI SWOI: POCZĄTEK Właśnie pojawili się w ofercie abonamentu Max! @StreamMaxPolska

Źródło: X: josephinaola

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper