Podwójna dawka akcji na Netflix. Filmy z Markiem Wahlbergiem i Bradem Pittem już dostępne

Filmy/seriale
15642V
Interaktywne filmy i seriale - Netflix
Łukasz Musialik | 10.06, 16:31

Netflix wzbogacił swoją ofertę o dwa kultowe filmy akcji, które z pewnością zaspokoją apetyt nawet najbardziej wymagających fanów gatunku. 

Do „Czterech braci” z Markiem Wahlbergiem dołączył właśnie „Bullet Train” z Bradem Pittem w roli głównej.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Czterej bracia” to historia o rodzinnej zemście, która trzyma w napięciu i skłania do refleksji nad wartościami takimi jak lojalność i honor. Film Johna Singletona, dzięki wybitnej obsadzie, gwarantuje emocjonujący seans.

Z kolei „Bullet Train” to dynamiczna komedia akcji, w której Brad Pitt wciela się w pechowego zabójcę „Biedronkę”. Jego najnowsza misja na pokładzie najszybszego pociągu świata stawia go na kursie kolizyjnym z niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata, co prowadzi do nieprzewidywalnych, ekscytujących, a czasem wręcz komicznych zwrotów akcji.

Oba filmy są już dostępne na Netflix, zapewniając idealną mieszankę napięcia i akcji. Nie przegap okazji do (ponownego) zanurzenia się w świat „Czterech braci” oraz doświadczenia pełnej adrenaliny z „Bullet Train”. Każda z produkcji to doskonały wybór na dzisiejszy (a w zasadzie dowolny) wieczór.

Źródło: Netflix

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper