Starfield może za chwilę otrzymać dodatek. Geoff Keighley zepsuł niespodziankę Bethesdy

Gry (plotka)
1943V
Starfield
Grzegorz Cyga | 05.06, 20:36

Bethesda pracuje nad zapowiadanym dodatkiem do gry Starfield. Niedługo odbędzie się pokaz Xboksa, który jest świetną okazją do jego prezentacji. Najwyraźniej te plany zostały przedwcześnie ujawnione.

Geoff Keighley stara się zachęcić graczy do śledzenia prezentacji gier Summer Gamę Fest, dlatego teraz ujawnia część rzeczy, jakie pojawią się na imprezie. Jednak to nie jedyne wydarzenie tego typu w najbliższym czasie, ponieważ w niedzielę odbędzie się Xbox Games Showcase.

Dalsza część tekstu pod wideo

W przeszłości Microsoft udostępniał SGF zajawki tytułów, które potem otrzymywały szerszą prezentację na Xbox Games Showcase. Prawdopodobnie w tym roku taki plan był przygotowywany dla dodatku do Starfielda i miał on się zakończyć nagłą premierą tzw. shadowdropem po zakończeniu pokazu.

Niestety niespodzianka została ujawniona przez Geoffa, który opublikował zdjęcie interfejsu Xboksa z ikoną Starfielda, które głosi, że dodatek jest już dostępny. Zatem pozostaje czekać na szczegóły i oficjalny zwiastun, które w tej sytuacji wydają się formalnością.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Starfield.

Źródło: X.com / Twitter

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper