PS Plus ma nową perełkę. Najnowsza gra cieszy się gigantycznym zainteresowaniem

Gry
13580V
PS Plus nowość
Iza Łęcka | 27.05, 10:36

PlayStation może pochwalić się kolejną interesującą produkcją w swoim katalogu. Tytuł cieszy się sporą popularnością użytkowników PS Plus Extra i Premium.

Sony z miesiąca na miesiąc dba o powiększenie biblioteki PS Plus. Choć subskrybenci usługi nie mogą liczyć na gry PlayStation Studios już od dnia premiery, japońskie przedsiębiorstwo nawiązuje szereg współprac z mniejszymi i większymi producentami, czego efektem są kolejne nowości. Tylko w minionych tygodniach do abonamentu trafiły takie produkcje jak Dave the Diver, Tales of Kenzera Zau oraz debiutujące na początku miesiąca Animal Well.

Dalsza część tekstu pod wideo

Animal Well to stworzona przez ekipę Shared Memory gra logiczna z elementami platformówki, która od pierwszych chwil intryguje specyficznym klimatem i całkiem rozbudowanymi wyzwaniami. Subskrybenci PS Plus szczególnie chętnie sięgnęli po ten tytuł i zatopili się w pixel-artowej oprawie, co widać po najnowszych wynikach.

Jak informuje serwis True Trophies, powołując się na własne statystyki oraz próbki 3,1 mln aktywnych kont PSN, Animal Well podbija rankingu PS Plus, ciesząc się sporą popularnością wśród graczy. To obecnie piąta największa premiera w ramach PS Plus Extra w 2024 roku.

Dotychczas liderem zestawienia jest Dave the Diver, a później na liście znajdziemy Need for Speed Unbound, Marvel's Midnight Suns oraz dostępne od stycznia tego roku Tiny Tina's Wonderlands.

Animal Well, które zostało także bardzo dobrze przyjęte przez recenzentów, uzyskując średnią ocen na poziomie 89%, jest dla Sony kolejnym dowodem, że warto inwestować nawet w mniejsze produkcje i dodawać je do katalogów PS Plus. Gracze zazwyczaj ochoczo sprawdzają pozycje na premierę.

Źródło: True Trophies

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper