Premier Polski w Tekken 8. Lidia Sobieska mówi po polsku na efektownym zwiastunie z rozgrywką

Gry
8082V
Tekken 8 Lidia Sobieska
Iza Łęcka | 27.05, 07:00

Twórcy serii Tekken wykorzystali Combo Breaker 2024, by przedstawić oczekiwaną, polską zawodniczkę zmierzającą do bijatyki. Lidia Sobieska została zaprezentowana na świeżutkim materiale.

Tekken 8 zadebiutował na początku roku, jednakże było jasne, że deweloperzy mają okazałe plany na rozbudowę tytułu.  Najnowsza odsłona serii już otrzymała pierwszą dodatkową postać – Eddy Gordo trafił do gry, oczarowując swoimi niezwykle płynnymi ruchami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Obecnie zbliża się czas debiutu 2. sezonu rozgrywek w Tekken 8 i tym razem światła wszystkich reflektorów zostaną zwrócone na wojowniczkę, która znalazła się na arenie po raz pierwszy w Tekken 7 – Lidia Sobieska powraca do gry, by ponownie zaprezentować swoje umiejętności fanom gatunku.

Premier Polski została pierwszy raz zapowiedziana przez Bandai Namco w lutym 2021 roku, by po kilku miesiącach zawitać do Tekken 7 za sprawą DLC. Katsuhiro Harada jednak nie zapomniał o postaci, która niebawem zostanie dodana do produkcji. Pod koniec kwietnia poznaliśmy plany deweloperów, natomiast teraz przyszedł czas na nowe ujęcia pokazujące możliwości fighterki.

Na najnowszym materiale Lidia Sobieska staje do walki z dwoma przeciwnikami i popisuje się najlepszymi uderzeniami. Ta wprawiona karateka jest w stanie efektownie zdominować pojedynek, walcząc ku chwale swojego narodu. Jak dobrze wiemy, wszystkie postacie w Tekken 8 posługują się swoją mową ojczystą – i w tym wypadku również usłyszeliśmy kilka zdań wypowiedzianych przez Premier Polski.

Tekken 8 w najbliższych miesiącach ma otrzymać kilka dużych nowości, wśród których oprócz polskiej wojowniczki mają znaleźć się nowa mapa, rozbudowany Photo Mode oraz poprawki dotyczące balansu. Jesienią natomiast powinien zostać dodany nowy fragment historii.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (137)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper