SkyShowtime z hitem-niespodzianką. Film w październiku podbił kina, a już jest dostępny w streamingu

Filmy/seriale
18028V
SkyShowtime logo na tle kompa
Iza Łęcka | 27.05, 08:21

Widzowie SkyShowtime mogli zostać pozytywnie zaskoczeni, ponieważ korporacja niespodziewanie dorzuciła do katalogu usługi zeszłoroczną niepokojącą historię.

W zeszłym roku mogliśmy w kinach zobaczyć wiele angażujących produkcji, a „Pięć koszmarnych nocy” („Five Nights at Freddy's”) można zaliczyć do grona pewnych niespodzianek. Film zmierzył się z ostrą krytyką dziennikarzy (tylko 32% poleceń na Rotten Tomatoes), ale zebrał bardzo pozytywne opinie od widzów (87%).

Dalsza część tekstu pod wideo

Nakręcenie „Pięciu koszmarnych nocy” kosztowało zaledwie 20 mln dolarów, tymczasem w kasach biletowych wygenerowało aż 297,2 mln dolarów. Właśnie z tego powodu decyzja o realizacji kontynuacji wydawała się jak najbardziej oczywista – „Five Nights at Freddy's 2” zadebiutuje 5 grudnia 2025 roku.

Dla wielu widzów „Pięć koszmarnych nocy” było jedną z największych niespodzianek ubiegłego roku, bo choć film został spisany na straty przez branżowych dziennikarzy, to okazał się przyjemnym widowiskiem dla zwykłych odbiorców oraz graczy – jak wiadomo seria Five Nights at Freddy's cieszy się na całym świecie dużym zainteresowaniem.

SkyShowtime dodało niespodziewanie „Pięć koszmarnych nocy” do swojej oferty, co nie zostało wcześniej uwzględnione w zestawieniu majowych nowości. To bardzo dobra okazja dla widzów, by przekonać się na własnej skórze, jak prezentuje się horror.

Źródło: SkyShowtime

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper