We wrześniu w kinach, a jeszcze w maju na Prime Video! Amazon zapewni historię pełną gwiazd

Filmy/seriale
22687V
Amazon Prime Video logo
Iza Łęcka | 23.05, 08:26

Amazon odsłonił karty i zaprezentował następne produkcje zmierzające na Prime Video. Na liście znalazł się film akcji dla fanów opowieści pełnych gwiazd.

Od tego tygodnia widzowie mogą zobaczyć „Diunę 2” na HBO Max, lecz do końca maja będziemy świadkami jeszcze kilku głośnych premier na platformach SVOD. Amazon po raz kolejny przygotował sporą niespodziankę dla swoich subskrybentów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Amazon potwierdził trzy premiery – „Demeter: Przebudzenie zła” (24 maja), „Niezniszczalni 4” (31 maja) oraz „Inspektor Pająk” (31 maja).

Pierwszy film to horror prezentujący losy załogi szkunera płynącego z Warny nad Morzem Czarnym do Anglii. Ekipa szybko orientuje się, że przewozi bardzo niebezpieczny ładunek. Natomiast „Inspektor Pająk” jest animacją o najlepszym śledczym w świecie owadów, który zostaje zaangażowany w rozwiązanie nowej zagadki i musi ocalić pasażerów samolotu.

Zdecydowanie najważniejszym tytułem na liście jest „Niezniszczalni 4” – w filmie wystąpili między innymi Jason Statham, Sylvester Stallone, 50 Cent, Megan Fox, Dolph Lundgren oraz Tony Jaa. 

Nie jest jednak tajemnicą, że film należący do popularnej serii okazał się jednak porażką i wygenerował zaledwie 51,1 mln dolarów przy budżecie sięgającym 100 mln dolarów. Poprzednie trzy części cieszyły się sporą popularnością w kinach i osiągały sukcesy finansowe – pierwsze widowisko wygenerowało 274 mln dolarów, drugie zdobyło 314 mln dolarów, a trzecie mogło pochwalić się rezultatem na poziomie 214 mln dolarów. 

Źródło: Upflix.pl

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper