Sony szykuje prawdziwą bombę! Gry z PlayStation trafią na inne platformy?

Gry (plotka)
9306V
Sony / PlayStation
Łukasz Musialik | 22.05, 20:05

Sony zamierza ujawnić gry, które zmierzają na Xboxa, PC i Switcha. Czeka nas noc pełna niespodzianek!

Dzisiejszej nocy ze środy na czwartek, o 3:30 czasu polskiego, Sony może zaskoczyć wszystkich podczas swojej konferencji „Poza granicami”. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Znany leaker twierdzi, że Sony ogłosi porty swoich ekskluzywnych gier na platformy Xbox, PC i Switch. Przecieki te zostały potwierdzone w popularnym podcaście „LiL Linda”. To by tłumaczyło główne motto konferencji - „Poza granicami”. Zmiana taktyki, podobnie jak to zrobił Xbox, pomoże firmie uzdrowić finanse, bo zmiany są konieczne. Czy to oznacza koniec ekskluzywności? Przekonamy się w nocy!

To jednak nie wszystko. Według doniesień Japończycy mogą również zapowiedzieć długo oczekiwaną wersję PS5 Pro. Konferencja ma być również okazją do ogłoszenia kilku nadchodzących adaptacji filmowych opartych na popularnych grach Sony. 

Podczas wydarzenia spodziewamy się również zobaczyć zapowiedzi nowych tytułów oraz aktualizacji istniejących projektów. Czy Sony rzeczywiście zdecyduje się na taki krok, przenosząc swoje hity na inne platformy? I czy PS5 Pro w końcu ujrzy światło dzienne? Nocna konferencja może okazać się jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie gier wideo w tym roku.

Źródło: X

Komentarze (623)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper