Epic zaprasza na nową darmową grę. Firma zadbała o ekskluzywność

Gry
11635V
Epic Games Store
Mateusz Kucharski | 22.05, 15:16

tinyBuild udostępniło nowe materiały z nadchodzącej darmowej gry. Produkcja będzie dostępna ekskluzywnie na Epic Games Store. Poznaliśmy również datę premiery.

Rawmen to gra, która została zapowiedziana już kilka lat temu. Twórcy ze studia ANIMAL potrzebowali dość dużo czasu, aby ukończyć swój projekt, lecz czekanie niedługo dobiegnie końca. Epic Games po raz kolejny potwierdziło, że tytuł będzie ekskluzywny dla ich platformy.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Rawmen główną rolę odgrywa jedzenie. Jest to bowiem arenowa strzelanka, w której główną bronią jest żywność. Produkcja prezentuje przyjazny i kolorowy styl graficzny, który w szczególności powinien trafić do młodszych odbiorców.

W grze czterech na czterech gracze wcielają się w rolę szefów kuchni, w której jako broni używają wszystkiego, od pierogów po kiełbaski. Gra pozwala również dostosować ciało, fryzurę, tatuaże, fartuchy, rękawice kuchenne, a nawet garnki. Zwycięstwa odblokowują przedmioty kosmetyczne, które można wykorzystać do zmiany wyglądu i wyposażenia szefa kuchni.

Rawmen będzie dostępne na Epic Games Store za darmo już 23 lipca.

Czy gra zdoła znaleźć swoją rzeszę graczy? Ciężko w tym momencie powiedzieć, gdyż na rynku znajduje się masa darmowych gier, które cały czas walczą o zainteresowanie. Poniżej zobaczyć możecie najnowszy materiał przygotowany przez twórców.

Źródło: Epic Games

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper