Hypercharge może być największą niespodzianką maja. Znamy parametry graficzne na konsolach

Gry
571V
Hyperchargeq
Bartosz Dawidowski | 21.05, 10:11

O Hypercharge piszemy już od 2022 roku, kiedy to deweloperzy pisali, że marzą o tym by wejść do oferty Xbox Game Pass. Teraz twórcy tej obiecującej strzelanki ujawniają parametry graficzne tytułu szykowanego dla XSX, XSS, XOne, PS4 i PS5.

Przede wszystkim warto przypomnieć, że poznaliśmy niedawno datę premiery Hypercharge: Unboxed. Gra zadebiutuje na rynku 31 maja 2024 roku, co ujawnił ostatni zwiastun (filmik poniżej).

Dalsza część tekstu pod wideo

Autorom nie udało się najwyraźniej dobić targu z Xbox, bo Hypercharge nie zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass, którą wcześniej deweloperzy tak mocno chwalili. Cena tytułu w przedsprzedaży na Xbox Store to 123 zł. Gra zapewni kampanię fabularną oraz multiplayer (walki z botami oraz innymi graczami).

Strzelanka, w której powalczymy rozmaitymi figurkami żołnierzy i zabawkami, zadziała na XSX w dynamicznej rozdzielczości 2160p (4K) - co potwierdziło studio Digital Cybercherries. Posiadacze XSS będą musieli zadowolić się natomiast rozdzielczością dynamiczną 1728p. Dowiedzieliśmy się również, że wersja z XOne X funkcjonować będzie w rozdzielczości 1080p, a edycja dla XOne w 972p. Co ważne - na wszystkich platformach (również na XOne) tytuł działać będzie w 60 fps.

Przypominam, że gra od 2020 roku jest dostępna na Switch i PC, gdzie zgarnęła masę pochwał (średnia 91% na Steam).

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2024/05/hypercharge-unboxed-dev-reveals-fps-and-resolution-targets-for-xbox

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper