Hit SkyShowtime powraca na salony! Znamy termin premiery kolejnej części sezonu

Filmy/seriale
7641V
SkyShowtime
Iza Łęcka | 21.05, 09:57

Już za kilka miesięcy historia rodziny Duttonów ponownie zawita na SkyShowtime w nowych odcinkach. Wytwórnia potwierdza prace na planie.

SkyShowtime pragnie przyciągnąć widzów do swojej oferty, promując szereg głośnych produkcji. W ostatnim czasie na platformie debiutowały takie filmy jak „Egzorcysta: Wyznawca”, „Kos” czy „Psi Patrol: Wielki Film”, a nie zapominajmy o tak głośnych projektach jak „Oppenheimer”, „Szybcy i Wściekli 10”, „Transformers: Przebudzenie bestii” i „Mission: Impossible – Dead Reckoning”, z którymi możemy zapoznać się od kilku miesięcy. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że w serwisie systematycznie pojawiają się solidne seriale. A jeden z nich wkrótce doczeka się rozszerzenia historii...

Dalsza część tekstu pod wideo

„Yellowstone” z nowymi odcinkami powróci już w listopadzie na SkyShowtime. Twórcy – MTV Entertainment Studios oraz 101 Studios – ogłosili, że przystąpili w następną fazę prac nad serią, kręcąc kolejne ujęcia na planie w stanie Montana. Druga część 5. sezonu wzmocni katalog serwisu zgodnie z planem.

Yellowstone to kronika rodziny Duttonów, posiadaczy największego ranczo w Stanach Zjednoczonych. Pośród zmiennych sojuszy, niewyjaśnionych morderstw, zadanych ran i ciężko wypracowanego szacunku, właściciele są w konflikcie z przygranicznymi sąsiadami – rozrastającym się miastem, rezerwatem Indian oraz pierwszym parkiem narodowym Ameryki.

Po nieco mniej przychylnym odbiorze pierwszych epizodów, zarówno recenzenci, jak i widzowie przyjmują całkiem pozytywnie serial dostępny na SkyShowtime. Seria jest polecana przez 84% krytyków z Rotten Tomatoes.

Za produkcję odpowiadają Taylor Sheridan oraz John Linson, natomiast w rolach głównych występują między innymi Kevin Costner, Luke Grimes, Wes Bentley, Kelly Reilly oraz Kelsey Asbille.

Źródło: SkyShowtime - informacja prasowa

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper