Horror od twórców Until Dawn na nowym zwiastunie. Gra wygląda świetnie

Gry
2790V
The Casting of Frank Stone
Mateusz Kucharski | 15.05, 15:12

Supermassive Games zaprasza graczy na kolejną wielką przygodę. Firma zaprezentowała właśnie zwiastun swojej najnowszej produkcji. Tytuł prezentuje się rewelacyjnie.

Supermassive od lat dostarcza wysokiej jakości horrory. Ostatnio jednak świat obiegła informacja, że twórcy Until Dawn podjęli trudną decyzję o zwolnieniu sporej części załogi. Wiemy, że zespół rozwijał kilka projektów jednocześnie. Jednym z nich jest The Casting of Frank Stone - horror bazujący na uniwersum popularniej gry wieloosobowej (Dead by Daylight). 

Dalsza część tekstu pod wideo

Latem 1980 roku czwórka przyjaciół postanawia zaistnieć w świecie kina grozy. To, co jednak znajdą, przebudzi coś niewyobrażalnego. Zdecyduj o ich przeznaczeniu oraz losach ich relacji i pokieruj nagraniami „Morderczej huty”. „The Casting of Frank Stone” odsłania przed tobą mroczną, wielowątkową opowieść, która toczy się zgodnie z twoimi decyzjami stanowiącymi jedyną granicę między życiem a śmiercią grupy młodych filmowców. Zmieniaj rzeczywistość dzięki swoim decyzjom, odkrywaj nowe ścieżki dzięki swoim działaniom i zobacz, jakie koszmary trafią do twojej ostatecznej wersji tej historii. 

Studio specjalizuje się w tworzeniu mocnych opowieści dla jednego gracza, więc możemy spodziewać się, że i w tym przypadku czeka nas świetna gra. Produkcja prezentuje się bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że będzie potrafiła nas wystraszyć. The Casting of Frank Stone zmierza na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Dokładana data premiery nie jest znana, lecz studio potwierdziło, że wydarzy się to jeszcze w tym roku.

Wciąż czekamy także na oficjalną prezentację drugiego sezonu The Dark Pictures. Być może pierwsze szczegóły zostaną udostępnione na jednym z wakacyjnych pokazów gier.

Źródło: YouTube

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper