Mortal Kombat 2 z datą premiery. Warner Bros. nie wyrzuciło projektu do kosza – debiut coraz bliżej

Filmy/seriale
2943V
Mortal Kombat 2
Iza Łęcka | 15.05, 13:05

Warner Bros. i New Line Cinema potwierdziły datę premiery kontynuacji „Mortal Kombat”. Widzowie mogą szykować się na krwawy seans.

„Mortal Kombat” zadebiutowało w nieco wymagającym okresie i nie zostało zbyt pozytywnie przyjęte przez recenzentów, jednak to nie powstrzymało fanów przed sprawdzeniem produkcji czerpiącej garściami z unikatowego uniwersum NetherRealm Studios. Rozgłos sprawił, że wytwórnie dały zielone światło na kolejne projekty i już w styczniu 2022 roku dowiedzieliśmy się o pracach nad kontynuacją.

Dalsza część tekstu pod wideo

Przez kolejne miesiące docierały do nas rozmaite doniesienia na temat „Mortal Kombat 2” - niestety, strajk scenarzystów i aktorów w Hollywood nie okazał się bez znaczenia dla premiery brutalnego filmu. Po kilku miesiącach dystrybutor przerwał milczenie.

„Mortal Kombat 2” zadebiutuje 24 października 2025 roku, zarówno w tradycyjnych kinach, jak i w IMAX. Za reżyserię historii ponownie odpowiada Simon McQuoid, który zajął się nakręceniem scenariusza napisanego przez Jeremy'ego Slatera – producenta i scenarzystę możemy kojarzyć z takich projektów jak „Moon Knight”, „Umbrella Academy” czy „Godzilla i Kong: Nowe imperium”.

Gwiazdami widowiska bazującego na kultowej serii bijatyk będą Karl Urban, Adeline Rudolph, Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin oraz Damon Herriman. W najnowszej historii będziemy mogli zobaczyć wielu nowych wojowników dobrze znanych z serii Mortal Kombat.

Źródło: Variety

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper