Microsoft nie zwalnia. Xbox Game Pass z kolejną grą na premierę – tytuł dostępny od dzisiaj

Gry
3797V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 09.05, 12:53

Amerykanie w ostatnim czasie spotykają się całą masą negatywnych reakcji z powodu biznesowych decyzji, ale klienci Xbox Game Pass nie mogą narzekać.

Dla wielu graczy najważniejszą premierą maja jest Senua's Saga: Hellblade 2, jednak Microsoft nie zapomina o innych nowościach. Od dzisiaj katalog usługi został rozbudowany o małą-wielką grę studia Double Dagger Studio.

Dalsza część tekstu pod wideo

Little Kitty, Big City to przygodowo-zręcznościowa gra opracowana przez niezależny zespół i jak sama nazwa wskazuje – głównym bohaterem jest drobny kociak, który próbuje sobie poradzić w wielkim mieście.

W trakcie rozgrywki gracze wcielają się w czworonoga, biegają po mieście, a podczas zabawy wykonują zróżnicowane zadania i biorą udział w nawet nietypowych aktywnościach. Podczas tej wielkomiejskiej podróży uroczy protagonista ma okazję zdobywać rozmaite nakrycia głowy.

Little Kitty, Big City jest od dzisiaj dostępne na Xboksach Series X|S, Xboksiach One, Nintendo Switchu, komputerach osobistych oraz w Xbox Game Pass. To w zasadzie pierwsza premiera w usłudze Microsoftu w maju.

Propozycja Double Dagger Studio zapewne nie należy do największych nowości miesiąca, jednak jak dobrze pamiętamy gry o małych kotach potrafią cieszyć się na różnych platformach dużym zainteresowaniem. Little Kitty, Big City wygląda na uroczą przygodę, którą zapewne wypróbują fani wszystkich kitków.

Źródło: Xbox

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper