Apple zapowiada nowe iPady Air. Od teraz dostępne w dwóch rozmiarach!

Technologie
1212V
iPad Air_nowe przekatne
Maciej Zabłocki | 07.05, 16:23

Apple właśnie zapowiedziało nowe iPady Air, od teraz dostępne w dwóch rozmiarach - 11 i 13 cali. Tablety wyposażono w topowe procesory i piękne wyświetlacze, ale będziemy musieli przygotować sporo gotówki. 

Urządzenia można kupować od dzisiaj. Teraz iPad Air dostępny jest także w dużym, bo 13 calowym rozmiarze. Tablety otrzymały procesor Apple M2 (do 50% szybszy od tego w poprzednim iPadzie), który pozwala zagrać między innymi w przenośną wersję Assassin's Creed: Mirage. Do tego sprzęty wyposażono w czytnik linii papilarnych Touch ID, do 1TB wbudowanej pamięci, WiFi 6E i specjalne, ulepszone głośniki z technologią przestrzenną "landscape audio". 

Dalsza część tekstu pod wideo

iPad Air_1

Do tego oczywiście nie brakuje zaawansowanej klawiatury, czterech atrakcyjnych kolorów, obsługi sieci 5G i 12 MPIX aparatu. Nowy iPad Air 11" sprzedawany jest za 599$, a iPad Air 13" za 799$. W Polsce cena wyniesie 2999 zł za 11-calowy wariant 128 GB. To dużo, niemniej trzeba przyznać, że sprzęt wypada imponująco. Tablety dostępne będą od 15 maja.

iPad Air_2

Więcej informacji o nowych iPadach Air znajdziecie na oficjalnej stronie Apple.

Źródło: Apple

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper