Wiodący dostawca telewizorów zostaje oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski - nawet 115" calowe ekrany

Technologie
927V
Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Maciej Zabłocki | 07.05, 11:25

Reprezentacja Polski w piłce nożnej właśnie zyskała potężnego partnera. Aż do końca lipca 2026 roku firma TCL będzie oficjalnym sponsorem, nie tylko wspierając naszych orłów, ale też dostarczając niesamowite telewizory. Ekrany mają przekątną nawet 115", co idealnie sprawdzi się podczas oglądania Mistrzostw Europy. 

Wiodący producent elektroniki użytkowej i marka nr. 1 na świecie jeśli chodzi o produkcję telewizorów 98 calowych ogłasza, że zostaje właśnie oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski. Z tej okazji przedstawia także najnowszą linię telewizorów QD-MiniLED w rozmiarze XL. Nasi piłkarze po raz pierwszy w historii awansowali na piąty wielki turniej międzynarodowy z rzędu i to doskonała okazja, by podkreślić ten sukces.

Dalsza część tekstu pod wideo

TCL_1

TCL nawiązuje liczne partnerstwa w Europie i na świecie. Nie mógł więc ominąć i takiej okazji. Według włodarzy przedsiębiorstwa, sport łączy ludzi i jest czymś więcej niż tylko grą. Dlatego firma chce mocno wspierać takie wydarzenia. Najnowsze telewizory QD-MiniLED o przekątnej nawet 115" będą idealnym rozwiązaniem dla największych fanów sportowych zmagań. Więcej o samych telewizorach napiszemy jeszcze dzisiaj. 

Jayway Peng, Dyrektor Zarządzający w TCL Electronics Polska tak skomentował współpracę: 

Decyzja o podpisaniu umowy partnerskiej stworzyła podwaliny pod ekscytującą i pełną sukcesów przyszłość dla obu stron. Dzięki wsparciu TCL oraz naszym innowacyjnym technologiom zastosowanym w wielkoformatowych telewizorach QD-Mini LED, zaawansowanych soundbarach, a także w przełomowych urządzeniach mobilnych, z radością będziemy wspierać drużynę narodową na drodze do sukcesu w każdym, wyjątkowym momencie

TCL_2

Źródło: TCL

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper