Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 28.02.2015 14:59
Nowa gra Guerrilla Cambridge zaoferuje fotorealistyczne oświetlenie
1532V

Nowa gra Guerrilla Cambridge zaoferuje fotorealistyczne oświetlenie

Guerrilla Cambridge szykuje jakąś sporą produkcję na PS4, do której niezbędni są nowi artyści, którzy pomogą powołać grę do życia. Najnowsze ogłoszenie zdradza nam co nieco o tym, jak będzie wyglądać kolejny tytuł tego studia.

Nowa oferta pracy wyszczególnia wśród wymagań wobec kandydata, by w swoim portfolio zamieścił prace prezentujące widoczki z fotorealistycznym oświetleniem. Tego samego dotyczą prace pokazujące, jak grafik potrafi uwzględnić identycznie oświetlenie, ale na modelach postaci.

Wymagania silnie skupiają się na umiejętnościach posługiwania się oświetleniem oraz nowymi technikami graficznymi, co sugeruje, że Guerrilla Cambridge celują w oprawę graficzną najwyższych lotów, czyli to, co dla Sony wydaje się być priorytetem, patrząc na ostatnie exclusive'y PS4, niekoniecznie rozgrywka.

Wspomniane studio stworzyło ostatnio Killzone: Najemnik na Vitę, teraz jednak szykują się do wypuszczenia gry na PS4. Holenderska siedziba studia zajmuje się teraz nowym IP o nazwie kodowej Horizon. Czyżby Guerrilla Cambridge szykowali dla nas nowego Killzone'a?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/27/guerrilla-cambridges-unannounced-ps4-game-to-have-photo-real-lighting-and-more/

Tagi: