Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2015 16:33
Twórcy Battlefield: Hardline obiecują stabilność serwerów w dniu premiery
487V

Twórcy Battlefield: Hardline obiecują stabilność serwerów w dniu premiery

Pewnie wielu naszych czytelników pamięta problemy z serwerami w Battlefield 4. Twórcy z Visceral Games obiecują, że w przypadku ich projektu takie niedogodności nie będą miały miejsca. Zespół przez 2 lata dopracowywał rozgrywkę. 

Producent rozgrywki – Mike Glosecki – poinformował na blogu produkcji, że w przypadku Battlefield: Hardline nie musimy martwić się o stabilność serwerów:

„W celu rozwiązania problemów ze stabilnością rozgrywki w dniu premiery, przygotowaliśmy grę i tryb sieciowy, który od dwóch lat był stale rozwijany, aby zadowolić grające zespoły w trakcie codziennych spotkań.”

To testy sprawiły, że twórcy mogli ugruntować stabilność serwerów i przygotować projekt na premierę:

„Mieliśmy  dwie bety, jedną w trakcie E3 i drugą przed uruchomieniem, która zakończyła się 9 lutego. Te wydarzenia nie tylko pomogły nam ugruntować stabilność naszych serwerów, ale również otrzymaliśmy wiele cennych informacji zwrotnych dotyczących produkcji.”

Miejmy nadzieję, że akurat w przypadku tej premiery gracze będą mogli od samego początku rywalizować w sieciowych starciach bez najmniejszego problemu. 

Źródło: http://gamingbolt.com/battlefield-hardline-stability-is-one-of-the-largest-areas-visceral-is-focused-on

Tagi: