Polski hit może już wkrótce trafić do Game Passa

Gry (plotka)
2057V
Xbox Game Pass logo
Grzegorz Cyga | 03.05, 06:00

Xbox Game Pass to popularny abonament dla graczy. Usługa zasłynęła tym, że ofertę zasilają nie tylko tytuły należące do Microsoftu, ale nowości od studiów third-party, ale też produkcje, które relatywnie niedawno miały swoją premierę. Już wkrótce częścią biblioteki może być popularna gra z Polski.

Niedawno poznaliśmy pierwsze tytuły, w jakie członkowie Xbox Game Pass i PC Game Pass zagrają w maju. Jednak Microsoft zazwyczaj nie odsłania od razu wszystkich kart. Mimo to pojawiła się informacja, którą powinni docenić gracze z Polski, ceniący sobie tytuły wydawane przez rodaków i lubiący gry typu soulslike.

Dalsza część tekstu pod wideo

W ostatnim tygodniu maja do Xbox Game Pass ma trafić wydana w 2023 roku produkcja, Lords of the Fallen. Jest to reboot marki zapoczątkowanej w 2014 r., który przygotowało debiutujące studio Hexworks. Tytuł nie miał najlepszego startu, lecz mimo to sprzedał ponad 1.3 miliona kopii i przyczynił się do tego, że polski wydawca CI Games do końca 2023 roku wygenerował rekordowe przychody na poziomie 60 milionów dolarów.

Teraz wynik gry może się poprawić, gdyż niedawno do Lords of the Fallen trafiła duża aktualizacja wprowadzająca m.in. nowe zadania, zmiany w poziomie trudności czy poprawę optymalizacji.

Lords of the Fallen - aktualizacja 1.5

Gdy patch się ukazał, producent wykonawczy gry, Saul Gascon w wywiadzie dla Xbox Wire wyznał, że jest szczególnie dumny z tego, jak produkcja działa na Xbox Series X|S.

Sześć miesięcy temu powitaliśmy Was w mrocznym świecie fantasy Mournstead, gdy wydaliśmy naszą debiutancką grę, Lords of the Fallen, na Xbox Series X|S. Chcieliśmy rzucić wyzwanie fanom RPG akcji świeżym spojrzeniem na gatunek i – jako jedna z pierwszych gier stworzonych na silniku Unreal Engine 5 – dostarczyć wyjątkowe wrażenia.

Zatem jeśli konsolowe wydanie Lords of the Fallen trafi akurat do Xbox Game Pass, to nie powinno to nikogo dziwić. Jednak czy tak się stanie? Z pewnością wkrótce się przekonamy.

Źródło: Exputer

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper