redakcja PPE redakcja PPE 28.02.2015 08:00
Redakcyjny TOP 20 gier PlayStation w PSX Extreme
1295V

Redakcyjny TOP 20 gier PlayStation w PSX Extreme

Jednym z tematów numeru marcowego PSX Extreme, który w środę trafił do sprzedaży, jest TOP 20 gier na PlayStation, który wybraliśmy w redakcyjnym gronie z okazji niedawnych obchodów 20-lecia marki. Zadanie łatwe nie było, bo jak tu wybrać tylko 20 tytułów spośród tysięcy, które ukazały się na Szaraka. Mimo wszystko podjęliśmy wyzwaniem, czego efektem wspomniany top. 

W głosowaniu udział wzięli oczywiście redaktorzy PSX Extreme, ale znalazły się również typy m.in. Ściery, Stara i Norby'ego, którzy również z chęcią powspominali stare czasy.

Vagrant Story, Medal of Honor (1999), Xenogears, Resident Evil 2, Tomb Raider (1996), Silent Hill czy Tekken 3 to tylko kilka tytułów, które trafiły do naszego TOP 20

A na kogo Wy byście postawili, gdyby przyszło Wam stworzyć swój TOP 20 gier PlayStation? Kto by się w nim obowiązkowo znalazł? 

Jeżeli chcecie poznać nasze zestawienie, zapraszamy do nowego numeru. Możecie go nabyć w kioskach i salonikach prasowych lub poprzez nasz sklepik - w formie papierowej lub formacie PDF

Tagi: playstation PSX Extreme