Twórcy Wiedźmina chwalą i zachęcają do polskiej gry. CD Projekt RED wyróżnia mały-wielki hit

Gry
2851V
Wiedźmin 3 - Szczęśliwy Geralt
Iza Łęcka | 01.05, 08:18

CD Projekt RED w najbliższym czasie nie zaoferuje graczom nowych produkcji, lecz w obliczu ostatnich premier, ekipa nie omieszkała wyróżnić polskiego projektu.

Wiedźmin 4 i nowa odsłona Cyberpunk są w produkcji, lecz nie jest żadną tajemnicą, że deweloperzy dopiero „ruszają z kopyta” i na wszelkie przyjemności przyjdzie nam zaczekać przynajmniej kilka lat. Na dobry początek powinniśmy zagłębić się w nowej pozycji osadzonej w świecie Andrzeja Sapkowskiego.

Dalsza część tekstu pod wideo

CD Projekt RED jednak dostrzegł i zachęca społeczność do Manor Lords – w ostatnich dniach wielokrotnie wspominaliśmy o tym bardzo oczekiwanym tytule. Jest to najnowsza produkcja solowego dewelopera, która zanotowała znakomity start na Steam i jest jednocześnie dostępna w ramach PC Game Pass.

To uczucie, gdy zarządzanie swoją winnicą sprawia ci tyle przyjemności, że postanawiasz zostać pełnoprawnym lordem dworu. 

Ogromne gratulacje dla @LordsManor za zmiażdżenie premiery we wczesnym dostępie!

Dla wielu zespołów deweloperskich tego typu wiadomość nie jest niczym nowym – w końcu studia często gratulują sobie udanych startów produkcji – lecz pamiętajmy, że dla autora Manor Lords to duże wyróżnienie, które może korzystnie wpłynąć na wyniki sprzedaży. Fani Wiedźmina i Cyberpunka mogą zauważyć nowość – na Steam systematycznie dodawane są liczne nowości, więc część osób mogło nie dostrzec pozycji opracowanej przez Grzegorza Stycznia.

Manor Lords jest aktualnie dostępne wyłącznie na PC, a deweloper zapowiedział przygotowanie kolejnych ulepszeń, dzięki którym będzie mógł poprawić wrażenia społeczności.

Źródło: X: witchergame

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper