redakcja PPE redakcja PPE 26.02.2015 09:28
PSX Extreme - prenumerata i PDF-y
556V

PSX Extreme - prenumerata i PDF-y

Drodzy czytelnicy, od wczoraj w sprzedaży dostępny jest najnowszy numer PSX Extreme. Jest to pierwszy numer, który dla wielu osób objęty został bezpłatnym e-wydaniem w ramach prenumeraty papierowej. W związku z Waszymi pytaniami, kilka informacji na ten temat. 

Osoby, które zdecydowały się na zakup prenumeraty poprzez nasz sklepik i zaznaczyły, że chcą wydanie w formacie PDF (lub zgłosiły to nam wcześniej mailowo), wczoraj po północy otrzymały stosowane maile z informacją, jak pobrać swoje wydanie. Oczywiście cały czas zapraszamy do skorzystania z nowej opcji - wystarczy w naszym sklepiku złożyć zamówienie na 6- lub 12-miesięczną prenumeratę i zaznaczyć odpowiednią opcję. Przypominamy, iż nowe prenumeraty w opcji z gratisowym e-wydaniem będą obowiązywały już od numeru kwietniowego. 

Czytelników, którzy już mają prenumeratę, a chcieliby również korzystać z bezpłatnego e-wydania, zapraszamy do przesłania na adres pdf@psxextreme.pl maila, w którym wystarczy podać obecny adres, na który wysyłamy prenumeratę papierową, oraz mail, na który ma przychodzić e-wydanie. W tym przypadku również e-wydania będą aktywne od kolejnego numeru (ten pojawi się 25 marca). 

Przy okazji przypominamy o możliwości zakupu pojedynczych numerów w formie papierowej (w cenie numeru bezpłatna dostawa pod wskazany adres) lub w formacie PDF. Wszystko błyskawicznie można zrealizować tutaj

Ważne! W przypadku zamówień numerów w formacie PDF otrzymacie stosownego maila z instrukcją, skąd pobrać numer. Jeżeli taki mail nie pojawi się w ciągu kilku minut od opłaty za zamówienie poprzez system PayU, prosimy zerknąć do folderu ze spamem.

Tagi: PSX Extreme