Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2015 20:02
Pilotażowy odcinek Dragon Ball Z: Light of Hope robi wrażenie
2879V

Pilotażowy odcinek Dragon Ball Z: Light of Hope robi wrażenie

Miłośnicy Dragon Balla od dawna czekają na porządną produkcję z aktorami, która w odpowiedni sposób zaprezentuje to uniwersum. Po latach posuchy i słabych projektów, pojawił się Dragon Ball Z: Light of Hope, którego pierwszy odcinek prezentuje się wyjątkowo dobrze. 

Dragon Ball Z: Light of Hope jest adaptacją „The History of Trunks”, w której Goku oraz większość wojowników z Dragon Ball Z nie żyją. W tej opowieści Gohan oraz Trunks walczą z niepowstrzymanymi Androidami – C17 i C18.

Trunks musi bardzo szybko dorosnąć i nauczyć się wszystkich niezbędnych umiejętności od swojego mentora Gohana. Bohaterowie muszą wspólnymi siłami ocalić ostatnich ludzi.

Zgodzicie się ze mną, że ta produkcja robi wyjątkowe wrażenie? Nie zapomnijcie, że serial jest przygotowywany przez fanów uniwersum, którzy dopiero przez ten odcinek chcą znaleźć odpowiednie wsparcie finansowe. Dzięki gotówce twórcy chcą przygotować kolejne epizody.

Warto wiedzieć, że wchodząc na YouTube (wystarczy kliknąć w materiał poniżej) możecie zobaczyć film z polskimi napisami. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dragon ball dragon ball z: light of hope fani serial