Koniec serii Watch Dogs? Ubisoft zamyka rozdział popularnej gry

Gry
4670V
Ubisoft
Łukasz Musialik | 22.04, 15:25

Ubisoft, twórca serii Watch Dogs, jednej z najbardziej innowacyjnych gier ostatniej dekady, wydaje się zamykać ten rozdział. 

Gra, która zyskała uznanie za swoje unikalne podejście do otwartego świata i hakowania go, może nie doczekać się kolejnej odsłony.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwsza gra „Watch Dogs” zadebiutowała w 2014 roku, wprowadzając graczy do wirtualnego Chicago, gdzie mogli manipulować otoczeniem za pomocą smartfona. Kontynuacja, „Watch Dogs 2”, przeniosła akcję do San Francisco i była pozytywnie oceniana za rozwinięcie mechanik gry i swobodę eksploracji. Jednak ostatnia część, „Watch Dogs: Legion”, mimo ambitnych założeń, takich jak możliwość rekrutacji i kontrolowania dowolnych NPC-ów w Londynie, spotkała się z mieszanymi recenzjami.

Ubisoft nie wydał oficjalnego oświadczenia na temat przyszłości serii, ale brak nowych ogłoszeń i aktualizacji może wskazywać na to, że firma skupia się na innych projektach. Według przecieku komercyjna porażka Legionu spowodowała anulowanie wielu projektów z serii, w tym „dość oryginalnego” projektu battle royale. To może być rozczarowujące dla fanów, którzy spodziewali się dalszego rozwoju świata Watch Dogs.

Czy to oznacza definitywny koniec dla serii Watch Dogs? Czas pokaże, ale na razie wydaje się, że Ubisoft kieruje swoje zasoby w inne kierunki, pozostawiając los Watch Dogs niepewny. 

Źródło: wccftech.com

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper