Klasyka gatunku RPG znów na wyciągnięcie ręki! Wielki hit powraca do Nintendo eShop

Gry
4652V
Nintendo eShop - Octopath Traveler
Łukasz Musialik | 18.04, 22:13

Po krótkiej nieobecności, kultowa gra jRPG „Octopath Traveler” powróciła do cyfrowej dystrybucji w Nintendo eShop. 

Gra, która zniknęła z platformy w marcu 2024 roku, jest już dostępna dla graczy, co potwierdziło Square Enix Twitterze/X. Chwilowa absencja tytułu była związana ze zmianą wydawcy na platformie.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Octopath Traveler”, pierwotnie wydany jako ekskluzywny tytuł dla Switcha w 2018 roku, zyskał uznanie dzięki swojej unikalnej grafice, świetnej historii i głębokiej rozgrywce. Gra tymczasowo zniknęła z eShopu, co wywołało zaniepokojenie wśród fanów

Jednakże Square Enix szybko zareagowało, informując, że pracuje nad rozwiązaniem problemu, a także zapewniając, że gra będzie ponownie dostępna w cyfrowej dystrybucji. W międzyczasie gracze mogli cieszyć się kontynuacją „Octopath Traveler 2” lub sięgnąć po fizyczną kopię oryginalnej gry.

Powrót „Octopath Traveler” do eShopu to świetna wiadomość dla fanów serii i graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji zanurzyć się w jej bogatym świecie. Dzięki ponownej dostępności w cyfrowej dystrybucji, „Octopath Traveler” ponownie może zająć miejsce w kolekcji każdego miłośnika jRPG-ów.

Źródło: siliconera.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper