SkyShowtime ma nowy hit? Serial już dostępny! Ewan McGregor w roli głównej

Filmy/seriale
10424V
SkyShowtime
Iza Łęcka | 18.04, 08:55

Widzowie SkyShowtime mogą dzisiaj sprawdzić kolejną nowość. Na popularnej platformie zadebiutował serial zbierający masę pochwał.

SkyShowtime systematycznie oferuje subskrybentom głośne, kinowe produkcje, ale od czasu do czasu na serwisie debiutują także intrygujące, całkiem solidnie zrealizowane seriale oryginalne – bez wątpienia „Dżentelmena w Moskwie” będzie można zaliczyć do tego grona.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja opracowana na podstawie powieści autorstwa Amora Towlesa o tym samym tytule została doceniona przez dziennikarzy – aż 90% krytyków z serwisu Rotten Tomatoes poleca serial, który może pochwalić się średnią 77% od widzów.

W „Dżentelmen w Moskwie” poznajemy hrabiego Aleksandra Rostowa, który po rewolucji bolszewickiej odkrywa, że z powodu swojego pochodzenia klasowego i przeszłości znalazł się po niewłaściwej stronie układów politycznych. W serialu wystąpił między innymi Ewan McGregor – aktora na pewno kojarzycie z uniwersum Gwiezdnych Wojen (Obi-Wan Kenobi), choć poprzez lata błyszczał on także na planie takich produkcji jak „Trainspotting”, „Moulin Rouge!”, „Fargo” czy „Doktor Sen”.

„Dżentelmen w Moskwie” właśnie zadebiutował na SkyShowtime – serial został podzielony na 8 odcinków.

Źródło: SkyShowtime

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper