Przygotujcie się na eksplorację! Mapa GTA 6 może być prawie trzy razy większa niż w GTA 5

Gry (plotka)
7208V
Mapa w GTA 6
Łukasz Musialik | 17.04, 18:05

Najnowsze doniesienia wskazują, że mapa w „Grand Theft Auto VI” może być prawie trzy razy większa niż ta z poprzedniej części serii. 

Informacje te pochodzą z projektu społecznościowego, który próbuje odtworzyć jeszcze nieujawnioną mapę najnowszej gry z serii, wykorzystując dostępne informacje i jednostki silnika Rage (do pomiarów).

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

undefined

Zaktualizowana wersja projektu „GTA VI - Vice City & Leonida State Mapping Project” sugeruje, że mapa będzie miała powierzchnię 125 kilometrów kwadratowych, co oznacza, że będzie 2,55 raza większa niż ta z„Grand Theft Auto 5”.

Rockstar Games na razie opublikowało tylko jeden zwiastun filmowy, który daje szybki rzut oka na Vice City i głównych bohaterów gry, Jasona i Lucię. Nawet z tak krótkiego materiału widać, że gra będzie jedną z najlepiej wyglądających gier otwartego świata obecnej generacji konsol, co potwierdzają porównania podkreślające zaawansowanie grafiki w porównaniu z „Red Dead Redemption 2”, które od lat zachwyca swoim wyglądem.

„Grand Theft Auto VI” jest obecnie w trakcie tworzenia na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wersja na PC jeszcze nie została ogłoszona, ale jest raczej więcej niż pewne, że nowa odsłona serii ostatecznie trafi również na „blaszaki”, biorąc pod uwagę, że zarówno „GTA 5”, jak i „Red Dead Redemption 2” miały swoje premiery na PC jakiś czas po debiucie na konsolach.

Źródło: wccftech.com

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper