Polski serial komediowy w gwiazdorskiej obsadzie na HBO Max. Dostępny od dziś

Filmy/seriale
7294V
HBO Max
Mateusz Kucharski | 17.04, 13:31

Na HBO Max trafi dziś kolejny polski serial. Zobaczymy w nim wielu znanych aktorów i aktorek z naszego kraju.

Platformy streamingowe regularnie rozbudowują swoją ofertę, aby zainteresować nią kolejnych widzów. Klienci HBO Max będą mogli zobaczyć kolejny polski twór, który już dziś zasili bibliotekę serwisu. Mowa o komediowo-obyczajowym serialu "Mój Agent". 

Dalsza część tekstu pod wideo

Choć serial ten trafi na HBO Max już dzisiaj, to nie mamy do czynienia z zupełnie nową produkcją. "Mój Agent" dostępny był od końca 2022 roku za pośrednictwem Playera, a później został wyemitowany na antenie TVN. Jak wiemy, TVN i HBO Max należą do Warner Bros. więc jest to kolejny krok korporacji, który ma na celu rozszerzenie oferty o następne dzieła z Playera. Niedawno na HBO Max trafił również "Behawiorysta".

"Mój Agent" opowiada o losach agencji aktorskiej, która mieści się w Warszawie. W serialu zobaczymy znanych artystów, w tym np. Ewę Szykulską, Annę Cieślak i Marcina Kowalczyka. W agencji aktorskiej pojawiają się także inne gwiazdy, które występują w rolach siebie samych. Mowa to np. o Tomaszu Karolaku, Danielu Olbrychskim, Magdalenie Boczarskiej, Agacie Kuleszy, czy Filipie Chajzerze. Znanych nazwisk jest jednak dużo wiecej.

Serial otrzymał do tej pory dwa sezony. Oba będą dostępne na HBO Max. Produkcja ma być dostępna już dziś (od 22.00).

Źródło: HBO Max

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper