Wielka porażka Netflixa powróci. 6-godzinne widowisko to początek – będzie kontynuacja

Filmy/seriale
8460V
N
Iza Łęcka | 17.04, 09:04

Zack Snyder nie ma dość i chce kontynuować odpowiedź na Gwiezdne Wojny. Reżyser potwierdził, że zamierza nakręcić 3. część serii „Rebel Moon”.

W tym tygodniu na platformę Netflix trafi następna odsłona „Rebel Moon”, które ukazało się po raz pierwszy na rynku w zeszłym roku. Premiera widowiska nie stanowi specjalnej niespodzianki, gdyż doświadczony twórca planował przygotować jeden film, ale musiał go podzielić na dwie części – tym samym na widzów czeka kontynuacja historii o młodej wojowniczce.

Dalsza część tekstu pod wideo

19 kwietnia odbędzie się premiera „Rebel Moon 2”, tymczasem Zack Snyder w wywiadzie dla redakcji Forbes przyznał, że wraz z zespołem szykuje już następny film – w zasadzie powstały główne założenia fabularne.

Zdecydowanie pracowaliśmy nad częścią trzecią, jeśli chodzi o fabułę. Zdecydowanie wiemy, dokąd zmierzamy – szczerze mówiąc, wiemy to od dłuższego czasu. Więc tak, jestem podekscytowany możliwością nakręcenia kolejnych filmów Rebel Moon – będzie fajnie.

Dziennikarz poruszył również temat reżyserskich wersji „Rebel Moon” i „Rebel Moon 2” – twórca rzeczywiście planuje przedstawić trwające 6 godzin widowisko i choć rozbudowane edycje nie posiadają jeszcze ustalonej daty premiery, to możemy się ich spodziewać w miesiącach letnich, około sierpnia.

Ekscytujące jest to, że 19 kwietnia będziesz mógł obejrzeć część pierwszą i drugą razem, jeśli masz na to ochotę. Podzieliłem filmy na pół. Napisałem to jako jedną historię, a następnie podzieliłem na pół. Nie można nie doceniać tego wciągającego uczucia, jakie towarzyszy oglądaniu obu filmów. W wersji reżyserskiej będzie to po prostu bardziej intensywne ze względu na dodatkowe sceny i rodzaj podkoloryzowania świata w sposób, który jesteśmy w stanie zrobić, mając więcej scen i więcej czasu.

Jak widać Zack Snyder nie musi się martwić, że Netflix nagle zakończy rozwój raczkującego uniwersum – reżyser przez lata dążył do stworzenia alternatywy dla Star Wars, a dopiero współpraca ze streamingowym gigantem umożliwiła realizację planów.

Źródło: Forbes

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper