Wielki hit i zdobywca Oscara trafi ekskluzywnie do Amazon Prime Video!

Filmy/seriale
16115V
Amazon Prime Video
Łukasz Musialik | 16.04, 20:53

Miłośnicy kina mogą się już cieszyć, ponieważ Godzilla Minus One, film, który zdobył Oscara, zadebiutuje ekskluzywnie na Amazon Prime Video już 3 maja 2024 roku. 

Na razie nie wiadomo, czy to wyjątkowe wydarzenie będzie miało miejsce tylko w Japonii. Amazon zdecyduje się prawdopodobne udostępnić film wszystkim swoim subskrybentom na świecie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Film, będący japońskojęzycznym dziełem, otrzymał pochwały za swoje efekty specjalne i ciekawą fabułę. Godzilla Minus One zabiera widzów do powojennej Japonii, gdzie główny bohater, Kōichi Shikishima, zmagający się z PTSD, próbuje odbudować swoje życie po zniszczeniach wojennych.

W obsadzie znajdziemy znakomitych aktorów, którzy wnoszą do filmu nie tylko talent, ale i autentyczność. Choć szczegóły dotyczące globalnej premiery nie zostały jeszcze ogłoszone, oczekuje się, że sukces filmu w Japonii przyczyni się do jego szybkiego rozpowszechnienia na inne rynki. Poza tym dzieło Takashiego Yamazaki zebrało fantastyczne oceny i opinie wśród widzów i krytyków.

Nie przegapcie tej wyjątkowej premiery na Amazon Prime Video już 3 maja 2024 roku!

Źródło: Twitter.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper