Nowy serial od Netflix z gwiazdorską obsadą! To trzeba zobaczyć!

Filmy/seriale
12377V
Netflix
Łukasz Musialik | 16.04, 19:58

Netflix na portalach społecznościowych i w sieci zapowiada premierę nowego serialu „Facet z zasadami” (A Man in Full).

Serial, stworzony przez Davida E. Kelley’a i wyreżyserowany przez Reginę King, oparty został na powieści Toma Wolfe’a o tym samym tytule. Premiera już 2 maja 2024 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

W głównych rolach zobaczymy Jeffa Danielsa i Diane Lanea. Akcja rozgrywać się ma głównie w Atlancie, mieście pełnym bogactw i przebiegłych polityków. Biznes, polityka i zdrada splatają się w mrocznej historii Charliego Crokera, magnata nieruchomości walczącego o przetrwanie. Kiedy traci wszystko, rozpoczyna desperacką walkę o odzyskanie imperium, planując zemstę na wrogach.

„Facet z zasadami” to sześcioodcinkowa seria, która obiecuje być dramatycznym i wciągającym przedstawieniem zderzenia interesów biznesowych i politycznych. Charlie Croker, bohater serialu, będzie musiał bronić swojego imperium przed tymi, którzy chcą skapitalizować jego nagłe bankructwo i wykorzystać upadek.

Serial ma być pełen napięcia i emocji, a obecność tak znakomitej obsady (m.in. Jeff Daniels, Tom Pelphrey, Aml Ameen i Lucy Liu) tylko podnosi oczekiwania. „Facet z zasadami” to kolejna produkcja, która ma szansę stać się hitem na miarę innych popularnych seriali platformy streamingowej. Nie przegapcie premiery — już wkrótce (2 maja) na Netflix!

Źródło: Netflix

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper