Polska gra zalicza nieoczekiwany wzrost liczby graczy na Steam! 11 lat po premierze

Gry
3519V
Steam - Polska gra
Łukasz Musialik | 15.04, 21:38

Dokładnie 11 lat po premierze, „Dead Island: Riptide” zalicza niespodziewany wzrost liczby graczy na Steam. 

Zainteresowanie wzrosło prawdopodobnie dzięki zbliżającej się premierze (22 kwietnia 2024 roku) “Dead Island 2” na Steam. Liczba graczy, którzy jednocześnie grają w „Dead Island: Riptide” gwałtownie wzrosła z 300-500 do około 2000.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Dead Island: Riptide”, często pomijany w dyskusjach o grach z zombie, nadal oferuje świetną zabawę. Dlatego szczególnie warto wypróbować grę tuż przed premierą drugiej odsłony. Pierwsza gra „Dead Island” została wydana w 2011 roku. 

Po sukcesie pierwszej części „Dead Island 2” został zapowiedziany w 2014 roku na E3, ale nikt nie spodziewał się tego, że na sequel trzeba będzie czekać prawie 10 lat. Z „Dead Island: Riptide” rozgrywającego się na kolejnej wyspie archipelagu Banoi, gracze mogą ponownie zmierzyć się z hordami zombie. 

W lutym Steam przeprowadził specjalną promocję, dzięki której „Dead Island: Riptide” był dostępny za darmo przez ograniczony czas, co spowodowało wzrost liczby graczy do imponujących 20 000. Teraz gdy druga odsłona w końcu trafi na Steam (22 kwietnia), emocje wokół serii ponownie rosną.

Źródło: gamerant.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper