Gra za darmo na Xboksa. Promocja pozwala zgarnąć produkcję

Gry
5719V
Xbox Series X i Xbox Series S
Iza Łęcka | 15.04, 09:52

Entuzjaści okazji mogą zacierać łapy. Na Xboksach czeka do zgarnięcia tytuł, który zadebiutował w zeszłym roku.

Producenci i wydawcy gier co jakiś czas organizują specjalne akcje dla klientów – i nie mam na myśli wyłącznie możliwości ogrywania wersji demonstracyjnych wybranych projektów, które mają nas wprowadzić do właściwej rozgrywki. Na Epic Games Store możemy systematycznie liczyć na darmowe produkcje, tymczasem obecnie także społeczność Xboksa ma możliwość sięgnąć po pozycję bez większych kosztów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na Xboksach jest dostępne za darmo Pirates and Aztecs – produkcja wydawana przez DevelJOPH oraz opracowana przez jednego dewelopera. Jako pirat Lorencillo staramy się zdobyć skarb Montezumy, unikając gniewu azteckich wojowników. Jest to jednak niezwykle uproszczone doświadczenie, które nie przypadnie do gustu wszystkim graczom.

Biorąc udział w rozmaitych konkurencjach, twórca obiecuje „odświeżone zmagania arcade” - do naszych zadań będzie należało między innymi gromadzenie złota, srebra czy biżuterii, łapanie nagród, wykorzystywanie broni czy walka z armią wojowników.

Już na pierwszy rzut oka uwzględniona w promocji nie wydaje się projektem najwyższych lotów, lecz może być odskocznią od głośnych produkcji AAA.

Promocja obowiązuje jeszcze przez 10 dni – w tym czasie macie możliwość zgarnąć Pirates and Aztecs.

Źródło: Pepper.pl

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper