GTA 6 przeniknęło do prawdziwego świata. Produkcja Rockstar Games ma już własną wersję live-action

Gry
2546V
GTA VI Trailer In Real Life
Grzegorz Cyga | 11.04, 20:00

Co można zrobić, gdy jest się fanem gier, czekającym na GTA 6 i ma sporo wolnego czasu? Na przykład odtworzyć zwiastun wyczekiwanej produkcji.

Grand Theft Auto 6 to bez wątpienia najbardziej oczekiwana premiera przyszłego roku. Pierwszy zwiastun cieszył się ogromnym zainteresowaniem, co nie tylko pokazują wyświetlenia w serwisie Youtube. Świadczy o tym również szereg materiałów analizujących każdą klatkę, próbujących zestawić ze sobą kadry z pierwszej zapowiedzi GTA 5, czy też wydarzeń z prawdziwego świata, z których Rockstar Games sobie żartuje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tym razem doczekaliśmy się odwzorowania pierwszego zwiastuna gry w prawdziwym świecie. Youtuber Andrew Lewitt wraz ze swoim kamerzystą postanowił stworzyć fanowską wersję live-action. W tym celu udał się na Florydę i odwiedził popularne miejsca, by odtworzyć każdą lokację, która została zaprezentowana przez Rockstar Games. 

Takie poświęcenie wymagało od twórców spędzenia tygodnia w Miami, a także zaangażowania innych osób co widzimy po Lucii, w którą wcieliła się dziewczyna Andrew, Maria. Warto jednak zauważyć, że w swoim materiale autor wykorzystał nagrania innych twórców, które przedstawiały bardziej szalone zdarzenia, co jest potwierdzeniem tego, że Rockstar Games śledzi co się dzieje na świecie, a potem to parodiuje. 

Andrew Lewitt wrzucił ten film do Sieci ledwie dzień temu, a ma już on 44 tysiące wyświetleń. Kto wie, może za jakiś czas zdoła osiągnąć podobny wynik, co pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI? Z pewnością natomiast może uprzyjemnić czekanie na premierę, która ma mieć miejsce w 2025 roku.

Źródło: DualShockers.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper