Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2015 16:26
Dlaczego warto zagrać w Zombie Army Trilogy? Gameplay z nowej pozycji studia Rebellion
965V

Dlaczego warto zagrać w Zombie Army Trilogy? Gameplay z nowej pozycji studia Rebellion

Na początku przyszłego miesiąca zawitają do nas kolejne żywe trupy. Tym razem śmiałkowie wcielą się w role niezwyciężonych snajperów i za pomocą mocarnych broni będą eliminować nadciągające hordy przeciwników. Chcecie się dowiedzieć, dlaczego warto zagrać w najnowszy projekt studia Rebellion? Zapraszamy. 

Redaktorzy PlayStation Access mieli przyjemność sprawdzić trylogię Zombie Army i postanowili wrzucić do Sieci przyjemny materiał.

Dzięki tej publikacji możemy zobaczyć, jak prezentuje się gra w wersji na PlayStation 4 – całość wygląda przyzwoicie, chociaż oczywiście nie możemy oczekiwać od tej pozycji grafiki na najwyższym poziomie. To po prostu odpicowany kotlet.  

Gra powinna zainteresować fanów strzelania do zombie – tego tutaj nie brakuje i podobno ten element sprawia wiele przyjemności. Trylogią powinni zainteresować się również fani kooperacji –otrzymacie tutaj sporo ciekawych misji, które możecie wykonać z kumplami.

Pozytywnym elementem jest również uniwersum – wszyscy lubią strzelać do żywych trupów... A gdy przeciwnikami są żywe trupy nazistów, to zabawa nabiera wyższego wymiaru? ;) 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 505 Games gameplay Rebellion Zombie Army Trilogy