Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2015 15:03
Ubisoft kolejny raz usprawnia Assassin's Creed Unity - gra nie wymaga już aplikacji
1574V

Ubisoft kolejny raz usprawnia Assassin's Creed Unity - gra nie wymaga już aplikacji

Francuzi starają się naprawić każdy element Assassin's Creed: Unity. Gra działa już zdecydowanie lepiej niż po premierze, jednak autorzy nie przestają grzebać w przygodzie Arno. Najnowsza aktualizacja sprawia, że pozycja nie wymaga aplikacji do otwierania skrzynek.

Wczoraj pojawiła się łatka numer 5 do Assassin's Creed: Unity, która na początku zawitała na Xbox Live oraz PlayStation Network, a dzisiaj trafi również na komputery klasy PC.

Standardowo autorzy usprawniają pozycję, ulepszają stabilność, ale w moim odczuciu najważniejszą innowacją aktualizacji jest odblokowanie zawartości (skrzynek), które musieliśmy otwierać za pomocą aplikacji pomocniczej.

Była to ciekawostka, która chociaż na początku nie sprawiała problemów, to jednak po pewnym czasie potrafiła irytować. Od teraz nie musimy szperać na tablecie i otwierać niebieskich i złotych skrzyń.

Tak prezentuje się oficjalna notka dotycząca aktualizacji: 

"Łatka naprawia błędy związane z celem misji "znajdź Leona" oraz odblokowuje broń i wyposażenie, które uprzednio pozostawało niedostępne, mimo, że powinniście je otrzymać.

Dodatkowo, patch odblokowuje zawartość, którą wcześniej można było otrzymać wyłącznie korzystając z AC Initiates bądź Companion App.
Patch na PC będzie dostępny już jutro. Poprawi stabilność, wydajność i łączeniem się przez sieć."

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_unity/news/assassins_creed_unitys_latest_patch_unlocks_content_locked_behind_companion_app.html

Tagi: Aktualizacja assassin's creed: unity patch ubisoft Ubisoft Montreal