Stellar Blade na ekskluzywnej rozgrywce. 15-minutowy gameplay wygląda bosko

Gry
3018V
Stellar Blade bohaterka w ciekawym stroju
Iza Łęcka | 03.04, 11:26

Widowiskowy gameplay ma zachęcić graczy do zapoznania się z pełną wersją Stellar Blade. Rozgrywka pokazuje sporo walki i pozwala przyjrzeć się przeciwnikom.

W ostatnich dniach regularnie możemy zerknąć na nowe ujęcia ze Stellar Blade, co nie wydaje się zbyt zaskakujące, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że do premiery pozycji pozostało coraz mniej czasu, a wiele na to wskazuje, że będzie to niezwykle ważna nowość dla PlayStation. Przed użytkownikami PS5 sporo intensywnej rozgrywki!

Dalsza część tekstu pod wideo

Stellar Blade otrzyma główny wątek na 20-25 godzin, co pozwoli deweloperom ze studia ShiftUp dokładnie przedstawić swoją wizję postapokaliptycznego świta. Tytuł ma oferować jeszcze 10-15 godzin dodatkowej zawartości, więc społeczność PlayStation może liczyć na naprawdę długą zabawę i wiele okazji do poznania możliwości wojowniczki.

Najnowszy gameplay ze Stellar Blade koncentruje się na walkach, ale możemy także spojrzeć na akcję, której nie powstydziłoby się Naughty Dog w najnowszej odsłonie Uncharted. Twórcy wyraźnie chcieli opracować dodatkowe sekwencje, które powinny rozluźnić odbiorców przez kolejnymi efektownymi i dynamicznymi pojedynkami.

W ostatnim czasie Koreańczycy zapowiedzieli, że nie planują dodatków do przygody Eve, a niedawno pojawiły się informacje, według których zespół już pracuje nad kolejnym projektem. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (88)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper